Yhteystiedot

Kotimaa Oy

Hietalahdenranta 13
PL 279
00181 Helsinki
Kartta ja ajo-ohje

Puhelinvaihde: 040 351 8322

sähköpostit: etunimi.sukunimi@kotimaa.fi

Y-tunnus: 0213561-1

 

Toimitusjohtaja Juha Ruotsalainen
puh. 050 5151 440

Markkinointipäällikkö Minna Zilliacus
puh. 040 774 7777

 

Ilmoitusmyynti
Pirjo Teva 040 680 4057
ilmoitusmyynti@kotimaa.fi
mediakortit

Asiakaspalvelu
puh. 020 754 2333
asiakaspalvelu@kotimaa.fi

 

Laskutusosoite

Kotimaa Oy
Ostolaskut
PL 176
04401 JÄRVENPÄÄ
ostolaskut@kirkkopalvelut.fi

 

Verkkolaskuosoite

Kotimaa Oy
Välittäjätunnus: NDEAFIHH
OVT tunnus: 003702135611

 

Kotimaa-lehti

Päätoimittaja
Mari Teinilä
puh. 040 522 0566
mari.teinila@kotimaa.fi

Julkaisupäällikkö
Olli Seppälä
puh. 040 587 7411
olli.seppala@kotimaa.fi


Toimitus

Irja Karppinen
puh. 040 737 4722
irja.karppinen@kotimaa.fi

Tuottaja
Tuija Tiihonen
puh. 040 051 5513
tuija.tiihonen@kotimaa.fi

Noora Wikman-Haavisto
noora.wikman@kotimaa.fi
puh. 040 178 8423

Graafikko
Gun Damén
puh. 050 587 4020
gun.damen@kotimaa.fi

Antti Berg
050 354 9163
antti.berg@kotimaa.fi

Emilia Karhu
puh. 044 350 0181
emilia.karhu@kotimaa.fi

Jussi Rytkönen
puh. 040 571 7089
jussi.rytkonen@kotimaa.fi

Toimituksen sähköposti
toimitus@kotimaa.fi

 

Asiakaslehdet

Markkinointipäällikkö Minna Zilliacus
puh.  040 774 7777

 

Graafinen suunnittelija Jaana Mattila
puh.  0400 515 503

 

K24

Hietalahdenranta 13
PL 279, 00181 HELSINKI
sähköposti: kotimaa24@kotimaa.fi

 

Vastaava päätoimittaja
Mari Teinilä
mari.teinila@kotimaa.fi

 

Julkaisupäällikkö
Olli Seppälä
olli.seppala@kotimaa.fi
040 5877411

 

Toimitus

Antti Berg
antti.berg@kotimaa.fi

Meri Toivanen
meri.toivanen@kotimaa.fi

 

Sacrum

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Susanna Mäntyranta
puh. 040 5402372

Myymälä
puh. 020 754 2350
www.sacrum.fi

Urkurakentamo Veikko Virtanen Oy

Toimitusjohtaja Heikki Autio
puh. 050 592 2343
www.uvv.fi

Insight360

COO, segmentointiasiantuntija
Jarmo Lipiäinen
puh. 040 525 7289www.ihminen360.fi

Verkkopalvelut:

AsteHelsinki 1.8.2016 alkaen

Tuotevastaava Pekka Lähteenaro
puh. 040 178 4105
pekka.lahteenaro@astehelsinki.fi