Yhteystiedot

Kotimaa Oy

Hietalahdenranta 13
PL 279
00181 Helsinki
Kartta ja ajo-ohje

Puhelinvaihde: 040 351 8322

sähköpostit: etunimi.sukunimi@kotimaa.fi

Y-tunnus: 0213561-1

 

Toimitusjohtaja
Juha Ruotsalainen
puh. 050 5151 440

 

Ilmoitusmyynti
Pirjo Teva 040 680 4057
ilmoitusmyynti@kotimaa.fi
mediakortit

Asiakaspalvelu
puh. 020 754 2333
asiakaspalvelu@kotimaa.fi

 

Laskutusosoite

Kotimaa Oy
Ostolaskut
PL 176
04401 JÄRVENPÄÄ
ostolaskut@kirkkopalvelut.fi

 

Verkkolaskuosoite

Kotimaa Oy
Välittäjätunnus: NDEAFIHH
OVT tunnus: 003702135611

 

Kotimaa-lehti

Päätoimittaja
Mari Teinilä
puh. 040 522 0566
mari.teinila@kotimaa.fi

Toimituspäällikkö
Freija Özcan
puh. 040 6838431
freija.ozcan@kotimaa.fi

Julkaisupäällikkö
Olli Seppälä
puh. 040 587 7411
olli.seppala@kotimaa.fi


Toimitus

Toimitussihteeri
Noora Wikman-Haavisto
noora.wikman@kotimaa.fi
puh. 040 178 8423

Antti Berg
050 354 9163
antti.berg@kotimaa.fi

Emilia Karhu
puh. 044 350 0181
emilia.karhu@kotimaa.fi

Jussi Rytkönen
puh. 040 571 7089
jussi.rytkonen@kotimaa.fi

Graafikko
Gun Damén
puh. 050 587 4020
gun.damen@kotimaa.fi

Toimituksen sihteeri
Irja Karppinen
puh. 040 737 4722
irja.karppinen@kotimaa.fi

Toimituksen sähköposti
toimitus@kotimaa.fi

Askel

Päätoimittaja
Mari Teinilä
puh. 040 522 0566
mari.teinila@kotimaa.fi

Toimituspäällikkö
Freija Özcan
puh. 040 6838431
freija.ozcan@kotimaa.fi

Toimitussihteeri
Päivi Puhakka
puh. 0400 674817
paivi.puhakka@kotimaa.fi

Kotimaa 24

Hietalahdenranta 13
PL 279, 00181 HELSINKI
sähköposti: kotimaa24@kotimaa.fi

Vastaava päätoimittaja
Mari Teinilä

Julkaisupäällikkö
Olli Seppälä
olli.seppala@kotimaa.fi
040 5877411

Toimitus

Antti Berg
antti.berg@kotimaa.fi

Meri Toivanen
meri.toivanen@kotimaa.fi

Kotimaa Pro

Vastaava päätoimittaja
Mari Teinilä

Julkaisupäällikkö
Olli Seppälä
olli.seppala@kotimaa.fi

Toimitussihteeri
Emilia Karhu
puh. 044 350 0181
emilia.karhu@kotimaa.fi

Asiakaslehdet

Juha Ruotsalainen
puh. 050 5151 440

Sacrum

Myynti- ja markkinointipäällikkö
Susanna Mäntyranta
puh. 040 5402372

Myymälä
puh. 020 754 2350
www.sacrum.fi

Urkurakentamo Veikko Virtanen Oy

Toimitusjohtaja Heikki Autio
puh. 050 592 2343
www.uvv.fi

Insight360

CEO, toimitusjohtaja
Perttu Hillman
puh. 050 376 0908

COO, segmentointiasiantuntija
Jarmo Lipiäinen
puh. 040 525 7289
www.insight360.fi

Verkkopalvelut:

AsteHelsinki 1.8.2016 alkaen

Tuotevastaava Pekka Lähteenaro
puh. 040 178 4105
pekka.lahteenaro@astehelsinki.fi